Coroczne spotkanie członków Klubu Małej Ojczyzny Kwidzyńskiej

Mamy  przyjemność zaprosić  na coroczne spotkanie członków Klubu Małej Ojczyzny Kwidzyńskiej, które odbędzie się 18 czerwca 2022 roku i zostanie poświęcone zagadnieniom dziedzictwa kulturowego Kwidzyna.  Tradycją stało się, że zjazdy członków Klubu Małej Ojczyzny Kwidzyńskiej odbywają się podczas obchodów święta miasta – Dni Kwidzyna.

Warsztaty nawiązujące do ukraińskich tradycji kulinarnych oraz regionalnej kuchni Powiśla

Stworzyłyśmy grupę nieformalną działającą przy Bibliotece Miejsko - Powiatowej w Kwidzynie - od lewej: Kateryna Hladesh, Katarzyna Bednarek, Kamila Malinowska, Aneta Czapla, Anna Borysenko. Stworzyłyśmy grupę nieformalną działającą przy Bibliotece Miejsko - Powiatowej w Kwidzynie.