Każdy czas jest dobry na realizację swoich pasji i hobby! Modelarstwo może być jednym z nich - "Warsztaty Modelarskie - pojazdy i lotnictwo z okresu II wojny światowej"

👉Jeśli masz ochotę rozwinąć swoje zdolności manualne to zapraszamy na warsztaty modelarskie do naszej biblioteki.
👉Z nami zbudujesz i pomalujesz pojazdy i samoloty.
Warsztaty poprowadzą pasjonaci modelarstwa i zakończą się wystawą zbiorową prac uczestników
👉Zapraszamy młodzież (od 15 lat) i osoby dorosłe - niezależnie od stopnia zaawansowania czy aspektu modelarstwa.
Liczba miejsc ograniczona!
Zapisy od 13 listopada :
☎️ 55 279 33 50 wew. 2

modelarstwo wojenne2

"Майстер-класи з Моделювання"
Техніка та авіація часів Другої світової війни Будь-який час — гарний час для того, щоб зайнятися своїми хобі! Моделювання може бути одним із них.
👉Якщо ви бажаєте розвивати свої мануальні навички, запрошуємо на майстер-класи з Моделювання до нашої бібліотеки.
👉З нами ви будете будувати та фарбувати автомобілі та літаки.
Майстер-класи проводитимуться любителями моделювання та завершаться колективною виставкою робіт учасників
👉Запрошуємо молодь (від 15 років) та дорослих – незалежно від вмінь та напрямку моделювання.
Кількість місць обмежена!
Реєстрація з 13 листопада:
☎️ 55 279 33 50 дод. 2

modelarstwo wojenne2 ukr