19 października o godzinie 17:00 odbędzie się wernisaż wystawy fotograficznej autorstwa Wojciecha Szarugi, autora profilu szara_strefa_urbexu.

"Kiedy moja przygoda z fotografią się zaczęła, (było to 11 lat temu) nie byłem świadomy, że to zajdzie tak daleko. Z pełną świadomością mogę powiedzieć, że fotografia na stałe wpisała się w moje DNA. Obecnie jestem zawodowym żołnierzem, a zdjęcia robię hobbystycznie. Tematem moich fotografii są opuszczone, zapomniane, często nawet niedostępne miejsca - byłe fabryki, zakłady, szpitale itp. Inspirują mnie tajemnice jakie skrywają stare budynki, historie z życia które niegdyś się w nich tliło. Pozostawione meble i przedmioty, które są świadectwem przeszłości. Jestem Wojtek, a to moja podróż po dawno zapomnianym, architektonicznym świecie."

-Wojciech Szaruga-

w zapomniana