Przed nami ważne dla nas wydarzenie, podsumowujące dwuletni projekt w ramach konkursu dotacyjnego BLISKO realizowanego przez Narodowe Centrum Kultury #NPRCz 2.0. naszej Biblioteki pod nazwą „Biblioteka trzecim miejscem animacji”.
Podczas konferencji zamierzamy:

👉podsumować 2 lata naszych działań w ramach intensywnego projektu „BLISKO”,
👉podzielić się naszymi doświadczeniami: tymi dobrymi i tymi mniej dobrymi,
👉podyskutować z ekspertami na temat roli współczesnej biblioteki, jej miejsca, wśród lokalnej społeczności i mieszkańców, potrzeb oraz oczekiwań czytelników, użytkowników,
👉omówić ważny dla pomorskich bibliotek raport z badania czytelnictwa za rok 2022
w województwie pomorskim.
Konferencja „Kierunek Biblioteka” jest częścią naszego projektu "Biblioteka Trzecim miejscem animacji" w ramach konkursu dotacyjnego BLISKO realizowanego przez Narodowe Centrum Kultury #NPRCz 2.0.
---------------------------------------------------------
Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego